T520V337M004ASE012
KEMETKEMET
T520V337M004ASE012 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T520V337M004ASE012
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT POLY 330UF 4V 2917
Foi de date: T520V337M004ASE012.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile T520V337M004ASE012
Număr parc T520V337M004ASE012 Producător KEMET
Descriere CAP TANT POLY 330UF 4V 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6572 pcs Fișa cu date T520V337M004ASE012.pdf
Tensiune - evaluat 4V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie KO-CAP® T520 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Alte nume 399-3394-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Codul dimensiunii producătorului V Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.075" (1.90mm) Caracteristici General Purpose
ESR (rezistență în serie echivalentă) 12 mOhm @ 100kHz descriere detaliata 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 12 mOhm @ 100kHz
capacitanță 330µF