T520L227M004ATE025
KEMETKEMET
T520L227M004ATE025 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T520L227M004ATE025
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT POLY 220UF 4V 2312
Foi de date: T520L227M004ATE025.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T520L227M004ATE025
Număr parc T520L227M004ATE025 Producător KEMET
Descriere CAP TANT POLY 220UF 4V 2312 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 94312 pcs Fișa cu date T520L227M004ATE025.pdf
Tensiune - evaluat 4V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serie KO-CAP® T520 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2312 (6032 Metric)
Alte nume 399-5137-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Codul dimensiunii producătorului L Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.075" (1.90mm) Caracteristici General Purpose
ESR (rezistență în serie echivalentă) 25 mOhm @ 100kHz descriere detaliata 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2312 (6032 Metric) 25 mOhm @ 100kHz
capacitanță 220µF