T520D477M2R5ATE006
KEMETKEMET
T520D477M2R5ATE006 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T520D477M2R5ATE006
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917
Foi de date: T520D477M2R5ATE006.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T520D477M2R5ATE006
Număr parc T520D477M2R5ATE006 Producător KEMET
Descriere CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 33007 pcs Fișa cu date T520D477M2R5ATE006.pdf
Tensiune - evaluat 2.5V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie KO-CAP® T520 Evaluări -
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Alte nume 399-10342-6 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Codul dimensiunii producătorului D Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.122" (3.10mm) Caracteristici General Purpose
ESR (rezistență în serie echivalentă) 6 mOhm @ 100kHz descriere detaliata 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 6 mOhm @ 100kHz
capacitanță 470µF