T520B227M006ATE045
KEMETKEMET
T520B227M006ATE045 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T520B227M006ATE045
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT POLY 220UF 6.3V 3528
Foi de date: T520B227M006ATE045.pdf
  • Mesaj
Specificațiile T520B227M006ATE045
Număr parc T520B227M006ATE045 Producător KEMET
Descriere CAP TANT POLY 220UF 6.3V 3528 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 88337 pcs Fișa cu date T520B227M006ATE045.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serie KO-CAP® T520 Evaluări -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 1411 (3528 Metric)
Alte nume 399-5755-1 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Codul dimensiunii producătorului B Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm) Caracteristici General Purpose
ESR (rezistență în serie echivalentă) 45 mOhm @ 100kHz descriere detaliata 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 45 mOhm @ 100kHz
capacitanță 220µF