T520A476M2R5ATE090
KEMETKEMET
T520A476M2R5ATE090 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T520A476M2R5ATE090
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT POLY 47UF 2.5V 1206
Foi de date: T520A476M2R5ATE090.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T520A476M2R5ATE090
Număr parc T520A476M2R5ATE090 Producător KEMET
Descriere CAP TANT POLY 47UF 2.5V 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 400239 pcs Fișa cu date T520A476M2R5ATE090.pdf
Tensiune - evaluat 2.5V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie KO-CAP® T520 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1206 (3216 Metric)
Alte nume 399-4708-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Codul dimensiunii producătorului A Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm) Caracteristici General Purpose
ESR (rezistență în serie echivalentă) 90 mOhm @ 100kHz descriere detaliata 47µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 1206 (3216 Metric) 90 mOhm @ 100kHz
capacitanță 47µF