T520A107M006ATE070
KEMETKEMET
T520A107M006ATE070 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T520A107M006ATE070
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1206
Foi de date: T520A107M006ATE070.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T520A107M006ATE070
Număr parc T520A107M006ATE070 Producător KEMET
Descriere CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 105287 pcs Fișa cu date T520A107M006ATE070.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie KO-CAP® T520 Evaluări -
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 1206 (3216 Metric)
Alte nume 399-10526-6 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Codul dimensiunii producătorului A Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm) Caracteristici General Purpose
ESR (rezistență în serie echivalentă) 70 mOhm @ 100kHz descriere detaliata 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1206 (3216 Metric) 70 mOhm @ 100kHz
capacitanță 100µF