T510X477K006ATE030
KEMETKEMET
T510X477K006ATE030 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T510X477K006ATE030
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 470UF 6.3V 10% 2917
Foi de date: T510X477K006ATE030.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T510X477K006ATE030
Număr parc T510X477K006ATE030 Producător KEMET
Descriere CAP TANT 470UF 6.3V 10% 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 20752 pcs Fișa cu date T510X477K006ATE030.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie T510 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2917 (7343 Metric) Alte nume 399-4000-2
T510X477K006AT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului X
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.169" (4.30mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 30 mOhm descriere detaliata 470µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 30 mOhm
capacitanță 470µF