T496X226M025AS
KEMETKEMET
T496X226M025AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T496X226M025AS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 22UF 25V 20% 2917
Foi de date: T496X226M025AS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile T496X226M025AS
Număr parc T496X226M025AS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 22UF 25V 20% 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6161 pcs Fișa cu date T496X226M025AS.pdf
Tensiune - evaluat 25V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie T496 Evaluări COTS
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Alte nume 399-1724-1 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul dimensiunii producătorului X Durată de viață @ Temp. -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.169" (4.30mm) Caracteristici Fail Safe with Built-in Fuse
Rata de eșec - ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 22µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) capacitanță 22µF