T496D476K016AT
KEMETKEMET
T496D476K016AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T496D476K016AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 47UF 16V 10% 2917
Foi de date: T496D476K016AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T496D476K016AT
Număr parc T496D476K016AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 47UF 16V 10% 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 60419 pcs Fișa cu date T496D476K016AT.pdf
Tensiune - evaluat 16V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie T496 Evaluări COTS
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Alte nume 399-3960-2
T4960476K016ATE800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul dimensiunii producătorului D Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.122" (3.10mm) Caracteristici Fail Safe with Built-in Fuse
Rata de eșec - ESR (rezistență în serie echivalentă) 800 mOhm
descriere detaliata 47µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm capacitanță 47µF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
T496D476K016ATE800
T496D476K016ATE800
Producători: KEMET
Descriere: CAP TANT 47UF 16V 10% 2917