T496C226M016AS
KEMETKEMET
T496C226M016AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T496C226M016AS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 22UF 16V 20% 2312
Foi de date: T496C226M016AS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile T496C226M016AS
Număr parc T496C226M016AS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 22UF 16V 20% 2312 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2942 pcs Fișa cu date T496C226M016AS.pdf
Tensiune - evaluat 16V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serie T496 Evaluări COTS
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 2312 (6032 Metric)
Alte nume 399-1698-1 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul dimensiunii producătorului C Durată de viață @ Temp. -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.80mm) Caracteristici Fail Safe with Built-in Fuse
Rata de eșec - ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 22µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) capacitanță 22µF