T495X687M004ATE060
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T495X687M004ATE060
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 680UF 20% 4V 2917
Foi de date: T495X687M004ATE060.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T495X687M004ATE060
Număr parc T495X687M004ATE060 Producător KEMET
Descriere CAP TANT 680UF 20% 4V 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 26568 pcs Fișa cu date T495X687M004ATE060.pdf
Tensiune - evaluat 4V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie T495 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului X
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.169" (4.30mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 60 mOhm @ 100kHz descriere detaliata 680µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2917 (7343 Metric) 60 mOhm @ 100kHz
capacitanță 680µF