T495X107M016ASE100
KEMETKEMET
T495X107M016ASE100 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T495X107M016ASE100
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 100UF 16V 20% 2917
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile T495X107M016ASE100
Număr parc T495X107M016ASE100 Producător KEMET
Descriere CAP TANT 100UF 16V 20% 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3408 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 16V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie T495 ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 2917 (7343 Metric) Alte nume 399-1797-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului X
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.169" (4.30mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 100 mOhm descriere detaliata 100µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 100 mOhm
capacitanță 100µF