T495D336M020ATE200
KEMETKEMET
T495D336M020ATE200 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T495D336M020ATE200
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 33UF 20V 20% 2917
Foi de date: T495D336M020ATE200.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T495D336M020ATE200
Număr parc T495D336M020ATE200 Producător KEMET
Descriere CAP TANT 33UF 20V 20% 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 142997 pcs Fișa cu date T495D336M020ATE200.pdf
Tensiune - evaluat 20V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie T495 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2917 (7343 Metric) Alte nume 399-8518-2
T495D336M020ATE200-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului D
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.122" (3.10mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 200 mOhm descriere detaliata 33µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 200 mOhm
capacitanță 33µF