T495D157M006ATE100
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T495D157M006ATE100
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 150UF 20% 6.3V 2917
Foi de date: T495D157M006ATE100.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T495D157M006ATE100
Număr parc T495D157M006ATE100 Producător KEMET
Descriere CAP TANT 150UF 20% 6.3V 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 78125 pcs Fișa cu date T495D157M006ATE100.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie T495 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului D
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.122" (3.10mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 100 mOhm @ 100kHz descriere detaliata 150µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 100 mOhm @ 100kHz
capacitanță 150µF