T495C686M016ATE200
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T495C686M016ATE200
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 68UF 20% 16V 2312
Foi de date: T495C686M016ATE200.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T495C686M016ATE200
Număr parc T495C686M016ATE200 Producător KEMET
Descriere CAP TANT 68UF 20% 16V 2312 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 240095 pcs Fișa cu date T495C686M016ATE200.pdf
Tensiune - evaluat 16V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serie T495 Evaluări -
Pachet / Caz 2312 (6032 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul dimensiunii producătorului C Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.80mm) Caracteristici General Purpose
Rata de eșec - ESR (rezistență în serie echivalentă) 200 mOhm @ 100kHz
descriere detaliata 68µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 200 mOhm @ 100kHz capacitanță 68µF