T495B336M010ATE550
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T495B336M010ATE550
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 33UF 20% 10V 1411
Foi de date: T495B336M010ATE550.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T495B336M010ATE550
Număr parc T495B336M010ATE550 Producător KEMET
Descriere CAP TANT 33UF 20% 10V 1411 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 203509 pcs Fișa cu date T495B336M010ATE550.pdf
Tensiune - evaluat 10V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serie T495 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1411 (3528 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului B
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 550 mOhm @ 100kHz descriere detaliata 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 550 mOhm @ 100kHz
capacitanță 33µF