T494E107K020AT
KEMETKEMET
T494E107K020AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T494E107K020AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 100UF 20V 10% 2824
Foi de date: T494E107K020AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T494E107K020AT
Număr parc T494E107K020AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 100UF 20V 10% 2824 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 20390 pcs Fișa cu date T494E107K020AT.pdf
Tensiune - evaluat 20V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm)
Serie T494 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2824 (7260 Metric) Alte nume 399-4635-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului E
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.150" (3.80mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 300 mOhm descriere detaliata 100µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2824 (7260 Metric) 300 mOhm
capacitanță 100µF