T494D685M035AT
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T494D685M035AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 6.8UF 35V 20% 2917
Foi de date: T494D685M035AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T494D685M035AT
Număr parc T494D685M035AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 6.8UF 35V 20% 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 118306 pcs Fișa cu date T494D685M035AT.pdf
Tensiune - evaluat 35V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie T494 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Alte nume 399-18404-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul dimensiunii producătorului D Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.122" (3.10mm) Caracteristici General Purpose
Rata de eșec - ESR (rezistență în serie echivalentă) 500 mOhm @ 100kHz
descriere detaliata 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 500 mOhm @ 100kHz capacitanță 6.8µF