T494D106K025AS
KEMETKEMET
T494D106K025AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T494D106K025AS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 10UF 25V 10% 2917
Foi de date: T494D106K025AS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile T494D106K025AS
Număr parc T494D106K025AS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 10UF 25V 10% 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4535 pcs Fișa cu date T494D106K025AS.pdf
Tensiune - evaluat 25V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie T494 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2917 (7343 Metric) Alte nume 399-1787-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului D
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.122" (3.10mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 400 mOhm descriere detaliata 10µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 400 mOhm
capacitanță 10µF