T494B107M004AS
KEMETKEMET
T494B107M004AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T494B107M004AS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 100UF 4V 20% 1411
Foi de date: T494B107M004AS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile T494B107M004AS
Număr parc T494B107M004AS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 100UF 4V 20% 1411 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6353 pcs Fișa cu date T494B107M004AS.pdf
Tensiune - evaluat 4V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serie T494 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1411 (3528 Metric) Alte nume 399-3004-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului B
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 650 mOhm descriere detaliata 100µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1411 (3528 Metric) 650 mOhm
capacitanță 100µF