T494A476M006AT
KEMETKEMET
T494A476M006AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T494A476M006AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 47UF 6.3V 20% 1206
Foi de date: T494A476M006AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T494A476M006AT
Număr parc T494A476M006AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 47UF 6.3V 20% 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 332359 pcs Fișa cu date T494A476M006AT.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie T494 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume 399-3828-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului A
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 2.5 Ohm descriere detaliata 47µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 2.5 Ohm
capacitanță 47µF