T491X687M006AT4860
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T491X687M006AT4860
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 680.UF 6.0V
Foi de date: T491X687M006AT4860.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T491X687M006AT4860
Număr parc T491X687M006AT4860 Producător KEMET
Descriere CAP TANT 680.UF 6.0V Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 51141 pcs Fișa cu date T491X687M006AT4860.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie T491 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Codul dimensiunii producătorului X Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Înălțime - așezată (Max) 0.169" (4.30mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 600 mOhm descriere detaliata 680µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 600 mOhm
capacitanță 680µF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
T491X687M006AT
T491X687M006AT
Producători: KEMET
Descriere: CAP TANT 680.UF 6.0V