T491X686K025AT
KEMETKEMET
T491X686K025AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T491X686K025AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 68UF 25V 10% 2917
Foi de date: T491X686K025AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T491X686K025AT
Număr parc T491X686K025AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 68UF 25V 10% 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 44307 pcs Fișa cu date T491X686K025AT.pdf
Tensiune - evaluat 25V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie T491 ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 2917 (7343 Metric) Alte nume 399-8424-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului X
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.169" (4.30mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 700 mOhm descriere detaliata 68µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm
capacitanță 68µF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
T491X686K025AT4860
T491X686K025AT4860
Producători: KEMET
Descriere: CAP TANT 68.0UF 25.0V
In stoc: 88651 pcs
Descarca: T491X686K025AT4860.pdf
RFQ
T491X686K025AT7280
T491X686K025AT7280
Producători: KEMET