T491X107K016AT4100
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T491X107K016AT4100
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 100.UF 16.0V
Foi de date: T491X107K016AT4100.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T491X107K016AT4100
Număr parc T491X107K016AT4100 Producător KEMET
Descriere CAP TANT 100.UF 16.0V Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 111202 pcs Fișa cu date T491X107K016AT4100.pdf
Tensiune - evaluat 16V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie T491 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Codul dimensiunii producătorului X Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Înălțime - așezată (Max) 0.169" (4.30mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 700 mOhm descriere detaliata 100µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm
capacitanță 100µF