T491V337M004AT
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T491V337M004AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 330.UF 4.0V
Foi de date: T491V337M004AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T491V337M004AT
Număr parc T491V337M004AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 330.UF 4.0V Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 98190 pcs Fișa cu date T491V337M004AT.pdf
Tensiune - evaluat 4V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie T491 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Codul dimensiunii producătorului V Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 700 mOhm descriere detaliata 330µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm
capacitanță 330µF