T491U685M020AT
Prezentarea produsului
Număr parc: T491U685M020AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 6.80UF 20.0V
Foi de date: T491U685M020AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T491U685M020AT
Număr parc T491U685M020AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 6.80UF 20.0V Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 132387 pcs Fișa cu date T491U685M020AT.pdf
Tensiune - evaluat 20V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serie T491 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2312 (6032 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Codul dimensiunii producătorului U Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Înălțime - așezată (Max) 0.059" (1.50mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.9 Ohm descriere detaliata 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2312 (6032 Metric) 1.9 Ohm
capacitanță 6.8µF