T491T226M006AT
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T491T226M006AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 22.0UF 6.0V
Foi de date: T491T226M006AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T491T226M006AT
Număr parc T491T226M006AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 22.0UF 6.0V Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 206331 pcs Fișa cu date T491T226M006AT.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serie T491 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1411 (3528 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Codul dimensiunii producătorului T Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Înălțime - așezată (Max) 0.047" (1.20mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 5 Ohm descriere detaliata 22µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 5 Ohm
capacitanță 22µF