T491D476K020AS
KEMETKEMET
T491D476K020AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T491D476K020AS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 47UF 20V 10% 2917
Foi de date: T491D476K020AS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile T491D476K020AS
Număr parc T491D476K020AS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 47UF 20V 10% 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2758 pcs Fișa cu date T491D476K020AS.pdf
Tensiune - evaluat 20V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie T491 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2917 (7343 Metric) Alte nume 399-1619-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului D
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.122" (3.10mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 700 mOhm descriere detaliata 47µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm
capacitanță 47µF