T491D475K050AT
KEMETKEMET
T491D475K050AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T491D475K050AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 4.7UF 50V 10% 2917
Foi de date: T491D475K050AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T491D475K050AT
Număr parc T491D475K050AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 4.7UF 50V 10% 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 184297 pcs Fișa cu date T491D475K050AT.pdf
Tensiune - evaluat 50V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie T491 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2917 (7343 Metric) Alte nume 399-3792-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului D
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.122" (3.10mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.4 Ohm descriere detaliata 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2917 (7343 Metric) 1.4 Ohm
capacitanță 4.7µF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
T491D475K050AH7280
T491D475K050AH7280
Producători: KEMET
Descriere: CAP TANT 4.70UF 50.0V
In stoc: 129889 pcs
Descarca: T491D475K050AH7280.pdf
RFQ
Producători: KEMET
In stoc: 89206 pcs
Descarca: T491D475K050AH2478.pdf
RFQ
T491D475K050AT4153
T491D475K050AT4153