T491D226M020AS
KEMETKEMET
T491D226M020AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T491D226M020AS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 22UF 20V 20% 2917
Foi de date: T491D226M020AS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile T491D226M020AS
Număr parc T491D226M020AS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 22UF 20V 20% 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3261 pcs Fișa cu date T491D226M020AS.pdf
Tensiune - evaluat 20V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie T491 ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 2917 (7343 Metric) Alte nume 399-1617-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului D
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.122" (3.10mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 800 mOhm descriere detaliata 22µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm
capacitanță 22µF