T491C685K025AT
KEMETKEMET
T491C685K025AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T491C685K025AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 6.8UF 25V 10% 2312
Foi de date: T491C685K025AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T491C685K025AT
Număr parc T491C685K025AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 6.8UF 25V 10% 2312 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 131944 pcs Fișa cu date T491C685K025AT.pdf
Tensiune - evaluat 25V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serie T491 ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 2312 (6032 Metric) Alte nume 399-3760-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului C
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.80mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.9 Ohm descriere detaliata 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2312 (6032 Metric) 1.9 Ohm
capacitanță 6.8µF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
T491C685K025AT2478
T491C685K025AT2478
Producători: KEMET
Descriere: CAP TANT 6.80UF 25.0V
In stoc: 292468 pcs
Descarca: T491C685K025AT2478.pdf
RFQ
T491C685K025AT4280
T491C685K025AT4280
Producători: KEMET
In stoc: 424493 pcs
Descarca: T491C685K025AT4280.pdf
RFQ
T491C685K025ZT
T491C685K025ZT
Descarca: T491C685K025ZT.pdf
T491C685K025AT7280
T491C685K025AT7280
Descarca: T491C685K025AT7280.pdf
T491C685K025AH4847
T491C685K025AH4847
Descarca: T491C685K025AH4847.pdf
T491C685K025AT4838
T491C685K025AT4838