T491C684M050AG
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T491C684M050AG
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT .680UF 50.0V
Foi de date: T491C684M050AG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T491C684M050AG
Număr parc T491C684M050AG Producător KEMET
Descriere CAP TANT .680UF 50.0V Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 96452 pcs Fișa cu date T491C684M050AG.pdf
Tensiune - evaluat 50V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serie T491 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2312 (6032 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Codul dimensiunii producătorului C Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.80mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 6.4 Ohm descriere detaliata 0.68µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2312 (6032 Metric) 6.4 Ohm
capacitanță 0.68µF