T491C336K006AT
KEMETKEMET
T491C336K006AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T491C336K006AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 33UF 6.3V 10% 2312
Foi de date: T491C336K006AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T491C336K006AT
Număr parc T491C336K006AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 33UF 6.3V 10% 2312 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 297483 pcs Fișa cu date T491C336K006AT.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serie T491 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2312 (6032 Metric) Alte nume 399-10168-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului C
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.80mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.6 Ohm descriere detaliata 33µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 1.6 Ohm
capacitanță 33µF