T491C335K025AT
KEMETKEMET
T491C335K025AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T491C335K025AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 3.3UF 25V 10% 2312
Foi de date: T491C335K025AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T491C335K025AT
Număr parc T491C335K025AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 3.3UF 25V 10% 2312 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 121660 pcs Fișa cu date T491C335K025AT.pdf
Tensiune - evaluat 25V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serie T491 ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 2312 (6032 Metric) Alte nume 399-8348-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului C
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.80mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 2.5 Ohm descriere detaliata 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2312 (6032 Metric) 2.5 Ohm
capacitanță 3.3µF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
T491C335K025AG
T491C335K025AG
Producători: KEMET
Descriere: CAP TANT 3.30UF 25.0V
In stoc: 108759 pcs
Descarca: T491C335K025AG.pdf
RFQ
T491C335K025AT4539
T491C335K025AT4539
Producători: KEMET
In stoc: 464697 pcs
Descarca: T491C335K025AT4539.pdf
RFQ
T491C335K025AT4380
T491C335K025AT4380
Descarca: T491C335K025AT4380.pdf
T491C335K025AT2478
T491C335K025AT2478
Descarca: T491C335K025AT2478.pdf
T491C335K025AT4153
T491C335K025AT4153
Descarca: T491C335K025AT4153.pdf
T491C227M010ATPLP1
T491C227M010ATPLP1
Descriere: CAP TANT 220.UF 10.0V
Descarca:
T491C227M010AT7622
T491C227M010AT7622
Descarca: T491C227M010AT7622.pdf
T491C335K025AT7280
T491C335K025AT7280