T491C156M016AT
KEMETKEMET
T491C156M016AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T491C156M016AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 15UF 16V 20% 2312
Foi de date: T491C156M016AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T491C156M016AT
Număr parc T491C156M016AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 15UF 16V 20% 2312 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 123473 pcs Fișa cu date T491C156M016AT.pdf
Tensiune - evaluat 16V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serie T491 ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 2312 (6032 Metric) Alte nume 399-10164-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului C
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.80mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.6 Ohm descriere detaliata 15µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 1.6 Ohm
capacitanță 15µF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
T491C156M010ZTZB01
T491C156M010ZTZB01
Producători: KEMET
Descriere: CAP TANT 15.0UF 10.0V
In stoc: 432770 pcs
Descarca:
RFQ
T491C156M010ZT7280
T491C156M010ZT7280
Producători: KEMET
In stoc: 642673 pcs
Descarca: T491C156M010ZT7280.pdf
RFQ
T491C156M016AT2478
T491C156M016AT2478
Descriere: CAP TANT 15.0UF 16.0V