T491C106M025AT4100
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T491C106M025AT4100
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 10.0UF 25.0V
Foi de date: T491C106M025AT4100.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T491C106M025AT4100
Număr parc T491C106M025AT4100 Producător KEMET
Descriere CAP TANT 10.0UF 25.0V Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 350239 pcs Fișa cu date T491C106M025AT4100.pdf
Tensiune - evaluat 25V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serie T491 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2312 (6032 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Codul dimensiunii producătorului C Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.80mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.5 Ohm descriere detaliata 10µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2312 (6032 Metric) 1.5 Ohm
capacitanță 10µF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
T491C106M025AT4053
T491C106M025AT4053
Producători: KEMET
Descriere: CAP TANT 10.0UF 25.0V
In stoc: 345868 pcs
Descarca: T491C106M025AT4053.pdf
RFQ
Producători: KEMET
In stoc: 202658 pcs
Descarca: T491C106M025AT40567622.pdf
RFQ
T491C106M025AT
T491C106M025AT
Descriere: CAP TANT 10UF 25V 20% 2312