T491C106K010AS
KEMETKEMET
T491C106K010AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T491C106K010AS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 10UF 10V 10% 2312
Foi de date: T491C106K010AS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile T491C106K010AS
Număr parc T491C106K010AS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 10UF 10V 10% 2312 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3259 pcs Fișa cu date T491C106K010AS.pdf
Tensiune - evaluat 10V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serie T491 ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 2312 (6032 Metric) Alte nume 399-1571-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului C
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.80mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.8 Ohm descriere detaliata 10µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 1.8 Ohm
capacitanță 10µF