T491B684M035AT
KEMETKEMET
T491B684M035AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T491B684M035AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 0.68UF 35V 20% 1411
Foi de date: T491B684M035AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T491B684M035AT
Număr parc T491B684M035AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 0.68UF 35V 20% 1411 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 744775 pcs Fișa cu date T491B684M035AT.pdf
Tensiune - evaluat 35V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serie T491 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1411 (3528 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul dimensiunii producătorului B Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm) Caracteristici General Purpose
Rata de eșec - ESR (rezistență în serie echivalentă) 6.5 Ohm
descriere detaliata 0.68µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 6.5 Ohm capacitanță 0.68µF