T491B475M016AT
KEMETKEMET
T491B475M016AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T491B475M016AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 4.7UF 16V 20% 1411
Foi de date: T491B475M016AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T491B475M016AT
Număr parc T491B475M016AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 4.7UF 16V 20% 1411 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 198618 pcs Fișa cu date T491B475M016AT.pdf
Tensiune - evaluat 16V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serie T491 ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1411 (3528 Metric) Alte nume 399-3725-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului B
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 3.5 Ohm descriere detaliata 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm
capacitanță 4.7µF