T491B336M006AT
KEMETKEMET
T491B336M006AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T491B336M006AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 33UF 6.3V 20% 1411
Foi de date: T491B336M006AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T491B336M006AT
Număr parc T491B336M006AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 33UF 6.3V 20% 1411 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 542659 pcs Fișa cu date T491B336M006AT.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serie T491 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1411 (3528 Metric) Alte nume 399-8321-2
T491B336M006AT-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului B
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 3 Ohm descriere detaliata 33µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 3 Ohm
capacitanță 33µF