T491A476K006AT
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T491A476K006AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 47.0UF 6.0V
Foi de date: T491A476K006AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T491A476K006AT
Număr parc T491A476K006AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 47.0UF 6.0V Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 524226 pcs Fișa cu date T491A476K006AT.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie T491 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1206 (3216 Metric)
Alte nume 399-18030-2
T491A476K006AT-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul dimensiunii producătorului A Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 3.5 Ohm descriere detaliata 47µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 3.5 Ohm
capacitanță 47µF