T491A334M050AT
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T491A334M050AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT .330UF 50.0V
Foi de date: T491A334M050AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T491A334M050AT
Număr parc T491A334M050AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT .330UF 50.0V Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 619092 pcs Fișa cu date T491A334M050AT.pdf
Tensiune - evaluat 50V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie T491 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1206 (3216 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Codul dimensiunii producătorului A Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 14 Ohm descriere detaliata 0.33µF Molded Tantalum Capacitors 50V 1206 (3216 Metric) 14 Ohm
capacitanță 0.33µF