T491A106K006AS
KEMETKEMET
T491A106K006AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T491A106K006AS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 10UF 6.3V 10% 1206
Foi de date: T491A106K006AS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile T491A106K006AS
Număr parc T491A106K006AS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 10UF 6.3V 10% 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2961 pcs Fișa cu date T491A106K006AS.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie T491 ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume 399-1551-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului A
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 4 Ohm descriere detaliata 10µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 4 Ohm
capacitanță 10µF