T356M476K035AT
KEMETKEMET
T356M476K035AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T356M476K035AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 47UF 35V 10% RADIAL
Foi de date: T356M476K035AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T356M476K035AT
Număr parc T356M476K035AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 47UF 35V 10% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11041 pcs Fișa cu date T356M476K035AT.pdf
Tensiune - evaluat 35V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.402" Dia (10.20mm)
Serie T356, UltraDip II ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume 399-3675
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului M
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.740" (18.80mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 800 mOhm descriere detaliata 47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc 800 mOhm
capacitanță 47µF