T356H336K016AT
KEMETKEMET
T356H336K016AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T356H336K016AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 33UF 16V 10% RADIAL
Foi de date: T356H336K016AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T356H336K016AT
Număr parc T356H336K016AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 33UF 16V 10% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 30002 pcs Fișa cu date T356H336K016AT.pdf
Tensiune - evaluat 16V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.299" Dia (7.60mm)
Serie T356, UltraDip II ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume 399-3660
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului H
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.469" (11.90mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.6 Ohm descriere detaliata 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial, Disc 1.6 Ohm
capacitanță 33µF