T356G156K025AS
KEMETKEMET
T356G156K025AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T356G156K025AS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 15UF 25V 10% RADIAL
Foi de date: T356G156K025AS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile T356G156K025AS
Număr parc T356G156K025AS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 15UF 25V 10% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 55913 pcs Fișa cu date T356G156K025AS.pdf
Tensiune - evaluat 25V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie T356, UltraDip II ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume 399-1344
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului G
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.449" (11.40mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 2 Ohm descriere detaliata 15µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial, Disc 2 Ohm
capacitanță 15µF