T356F336K010AT
KEMETKEMET
T356F336K010AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T356F336K010AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 33UF 10V 10% RADIAL
Foi de date: T356F336K010AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T356F336K010AT
Număr parc T356F336K010AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 33UF 10V 10% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 46886 pcs Fișa cu date T356F336K010AT.pdf
Tensiune - evaluat 10V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.236" Dia (6.00mm)
Serie T356, UltraDip II ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume 399-3651
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului F
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.441" (11.20mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 2.1 Ohm descriere detaliata 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial, Disc 2.1 Ohm
capacitanță 33µF