T356E106M016AT
KEMETKEMET
T356E106M016AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T356E106M016AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 10UF 16V 20% RADIAL
Foi de date: T356E106M016AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T356E106M016AT
Număr parc T356E106M016AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 10UF 16V 20% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 69063 pcs Fișa cu date T356E106M016AT.pdf
Tensiune - evaluat 16V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.217" Dia (5.50mm)
Serie T356, UltraDip II ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume 399-11343
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului E
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.402" (10.20mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial, Disc
capacitanță 10µF