T355E106K025AS
KEMETKEMET
T355E106K025AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T355E106K025AS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 10UF RADIAL
Foi de date: T355E106K025AS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T355E106K025AS
Număr parc T355E106K025AS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 10UF RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 62704 pcs Fișa cu date T355E106K025AS.pdf
Tensiune - evaluat 25V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.217" Dia (5.50mm)
Serie T355, UltraDip II ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume 399-13605
T355E106K025AS-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului E
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb 0.125" (3.18mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.400" (10.16mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial, Disc
capacitanță 10µF