T354H226K025AS
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T354H226K025AS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 22UF 10% 25V RADIAL
Foi de date: T354H226K025AS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile T354H226K025AS
Număr parc T354H226K025AS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 22UF 10% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 43511 pcs Fișa cu date T354H226K025AS.pdf
Tensiune - evaluat 25V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.299" Dia (7.60mm)
Serie T354, UltraDip II Evaluări -
Pachet / Caz Radial, Disc Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul dimensiunii producătorului H Durată de viață @ Temp. -
Spațiul de plumb 0.250" (6.35mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.469" (11.90mm) Caracteristici General Purpose
Rata de eșec - ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 22µF Molded Tantalum Capacitors 25V Radial, Disc capacitanță 22µF